Nagroda German Design Award

Dobry wygląd to nie wszystko, ale w przypadku produktów DRY AGER stanowi on znaczącą część sukcesu. Szafa do dojrzewania mięsa Dry Ager stała się jednym z laureatów prestiżowej nagrody German Design Award 2018.
Ta uznana na całym świecie Nagroda przyznawana jest przez German Design Council, specjalną Radę, która powstała w 1953 r. z inicjatywy Bundestagu jako fundacji.  Jej głównym celem jest wyłonienie i zaprezentowanie unikalnych trendów w projektowaniu. Każdego roku honoruje się najwyższej klasy prace, a oprócz Złotych nagród i wyróżnień, jury ekspertów wyłania zwycięskie produkty, szczególnie wyróżniające się swoim designem. Tak też stało się z produktem Dry Ager na rok 2018!

Nagroda dla marki Dry AgerDumny zwycięzca
Kategoria Excellent Product Design zgromadziła ponad 2500 zgłoszeń, co jest powodem jeszcze większej dumy producenta z osiągniętego sukcesu. German Design Award to jedna z najwyższych nagród za wzornictwo w Niemczech i nie tylko. Dyrektor Marketingu DRY AGER podkreśla wyjątkowość otrzymanego wyróżnienia, które nagradza ciężką pracę nad produktem, dając satysfakcję także skromnym pracownikom produkcyjnym Dry Ager.


Harmonia między technologią i wzornictwem
Po czterokrotnej nagrodzie Plus X Award 2017, przyszły rok również zapowiada się chwalebnie.  W przypadku produktów DRY AGER® doceniana jest nie tylko zawartość technologiczna, ale także wyśmienity wygląd, co jako całość tworzy doskonałą harmonię. W pełni funkcjonalna szafa  zapewnia najlepsze warunki do dojrzewania mięsa, a szlachetne wzornictwo umieszcza ją w odpowiednim świetle i sprawia, że doskonale pasuje do każdego wnętrza. Oczywiście nie jest to zbieg okoliczności, gdyż dopracowany design stanowił od początku ważny punkt na liście priorytetów producenta. Nagroda German Design Award 2018 dowodzi po raz kolejny, że założona koncepcja działa.
Od czasu swojej premiery w 2012 r. niemiecka nagroda za wzornictwo bardzo się rozwinęła, gromadząc aktualnie ponad 5000 zgłoszeń, w tym 758 z zagranicy. German Design Award podczas ustalania zwycięzców stawia wysokie wymagania związane ze szczególnie wyróżniającą się kreatywnością.

German Design Award 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do listy