Kuchnia zewnętrzna w ogrodzie

Marzenie o spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej roślinności i smakowitych potraw staje się coraz bardziej popularne. Kuchnia zewnętrzna to idealne rozwiązanie dla osób łączących pasje kulinarne z zamiłowaniem do ogrodu. Ze względu na swój plenerowy charakter, wymaga ona konkretnego planu zagospodarowania i optymalnego miejsca pod jej organizację. Projektując wygląd i wyposażenie własnej plenerowej kuchni warto wziąć pod uwagę innowacyjne rozwiązania i technologiczne perełki, które dodadzą jej absolutnie oryginalnego charakteru.

Szafy do dojrzewania mięsa w kuchni plenerowej

Co może bardziej zaskoczyć naszych gości, jak możliwość doświadczenia kulinarnej przygody z udziałem samodzielnie dojrzewanych steków? Proces uszlachetniania, który zachodzi na naszych oczach, w wizualnie perfekcyjnej oprawie, to z pewnością nie lada gratka! Miłośnicy grillowania i Smakosze wołowiny nie przejdą obojętnie wobec szaf dojrzewalniczych DRY AGER.

Jakość, funkcjonalność i design

Jeśli obawiasz się, że samodzielne dojrzewanie mięs (i nie tylko!) może być zbyt trudne, nic bardziej mylnego. Szafy DRY AGER z inteligentnym systemem SmartAging® oferują całą wiedzę i doświadczenie, zamknięte w perfekcyjnie dopracowanych programach. Po stronie użytkownika pozostaje tylko dostarczenie wysokiej jakości surowca i naciśnięcie przycisku. Optymalne parametry temperatury i wilgotności przekształcą dojrzewane kawałki mięsa w kulinarne dzieła sztuki.

Marka DRY AGER to połączenie wysokiej jakości urządzeń i wyśmienitego designu, dlatego możesz być pewien, że obecność szafy dojrzewalniczej w zabudowie kuchni dostarczy estetycznych wrażeń. Wykończona z dbałością o najmniejsze szczegóły, stanowi ekskluzywny dodatek, wnoszący wiele kreatywnych możliwości.

Kuchnia zewnętrzna z szafami DRY AGER

Który model szafy DRY AGER będzie najlepszy?

Do zabudowy w kuchni zewnętrznej doskonale sprawdzi się model DX500 Premium S. Jego wielkość bywa optymalna dla prywatnego użytku, zarówno ze względu na swoją zgrabną kompaktowość jak i maksymalny wsad – 20 kg mięsa. Żądni większych możliwości, mogą skomponować dwa urządzenia obok siebie (atrakcyjny wizualnie efekt) lub skorzystać z większego modelu DX1000 Premium S.

Niezależnie od wariantu urządzenia, warto wiedzieć, że nie chodzi tu wyłącznie o dojrzewanie wołowiny i perfekcyjnych steków. Wielu z Was z pewnością pokusi się o dojrzewanie własnych wędlin, szynek i salami. Dla żądnych kolejnych wyzwań, znajdą się programy do dojrzewania serów, ryb, czy konkretnych przekąsek. Źródłem inspiracji i cennych wskazówek może stać się Biblia Dry Aging (dostępna w wersji angielskiej i niemieckiej), stworzona przez profesjonalistów. Dział z przepisami odnosi się bezpośrednio do użytkowników szaf DRY AGER Premium S.

Ciesz się przyjemnością tworzenia smaku i zaskakuj swoich gości potrawami, jakich nie zjedzą nigdzie indziej.

Kuchnia plenerowa i dry ager
Tyrolski bekon z zszafy DRY AGER

Tyrolski bekon

Lardo - włoska słonina wieprzowa z szafy Dry Ager

Lardo - włoska słonina wieprzowa

Tataki z tuńczyka

Pancetta - włoski boczek wieprzowy

Pastrami

Biltong – JERKY południowo afrykańskie

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do listy