Nagroda Plus X Award dla Dry Ager DX1000
Nasi Klienci od dawna doceniali szafy DRY AGER za doskonały wygląd, prostą obsługę i najwyższą jakość. Teraz potwierdza to dodatkowo, przyznana aż w czterech kategoriach, Nagroda Plus X Award 2017, nadawana produktom, wyróżniającym się szczególną innowacyjnością w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia.

Łatwa obsługa, Wygląd, Funkcjonalność oraz Najwyższa jakość
Cztery sukcesy podczas przyznawania prestiżowej Nagrody Plus X Award to dowód na to, że szafy do sezonowania wołowiny DRY AGER zostały zaprojektowane z dużą starannością i ciężką pracą, by spełniać oczekiwania Klientów nie tylko wyśmienitym efektem procesu dojrzewania, ale także wygodą użytkowania i eleganckim wyglądem samego urządzenia.
Zwycięskie kategorie
Podczas projektowania szaf DRY AGER skoncentrowano się nie tylko na nowej technologii, ale także na atrakcyjnym wyglądzie urządzenia, które według założeń ma trafić nie tylko na zaplecze kuchenne. DRY AGER ma wspierać sale sprzedażowe i restauracje, stanowiąc zarówno pewną ozdobę, jak i przykuwać zainteresowanie odwiedzających Gości, zapraszać do nowych doświadczeń kulinarnych. I tak też się stało!

Producenci wykazują ogromny entuzjazm dla technologii, trwałości i dobrego jedzenia, co stanowi podstawę do pracy całego zespołu DRY AGER. Rodzinna firma i jej pracownicy stawiają wysokie wymagania dotyczące praktyczności i jakości ich własnych produktów. Osiągnięty sukces inspiruje do dalszej pracy, rozwoju i wdrażania nowych, innowacyjnych pomysłów.

Nagroda dla szafy do dojrzewania wołowiny Dry Ager DX1000
Nagroda Plus X Award
Nagroda Plus X Award corocznie nagradza innowacyjne produkty przyznając im charakterystyczny znak jakości. Niezależne jury ekspertów branżowych i dziennikarzy poszukują „czynnika X”, który czyni dany produkt specjalnym. Główne nagrody dla najbardziej innowacyjnej marki zostaną zaprezentowane w Bonn, gdzie najlepsze firmy będą mogły się ponownie zaprezentować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do listy