Przyprawy do kiełbas - oryginalne mieszanki DRY AGER
Przyprawa do salami - DRY AGER
Przyprawy do kiełbas - oryginalne mieszanki DRY AGER
Przyprawa do salami - DRY AGER

Przyprawy do kiełbas - oryginalne mieszanki DRY AGER

Opakowanie: 400 g

Przyprawa
  • 03 - Salami Style
  • 04 - Chorizo Style
129,00 zł
Brutto

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Autentyczny smak z mieszankami przypraw DRY AGER

Czy trzeba korzystać z dziesiątek przypraw, by mieszać je razem i wykorzystać podczas produkcji własnych kiełbasek czy salami? Nie! Na szczęście marka DRY AGER stworzyła perfekcyjne mieszanki przypraw, idealnie dostosowane do przepisów zawartych w Biblii Dry Aging. Przyprawy są dostępne w eleganckich metalowych pojemnikach, praktycznych i bezpiecznych dla zachowania aromatu.

Kiedy produkujesz własne kiełbaski i salami, problem z poszczególnymi przyprawami pogłębia się, ponieważ każdy przepis z Biblii Dry Aging wymaga znacznej ilości aromatów. Jest to konieczne do osiągnięcia typowego smaku wiernego oryginałowi. Dzięki gotowym mieszankom, nie ma konieczności samodzielnego komponowania przypraw, a wszystkie nasze receptury na wędliny, mimo swojej "międzynarodowości", można odtworzyć w dowolnym miejscu na świecie.

Gotowa mieszanka dla każdego przepisu w Biblii Dry Aging

Mieszanki stanowią doskonałe uzupełnienie dla kulinarnej przygody, jaką możesz rozpocząć z Biblią Dry Aging i szafą dojrzewalniczą. Nie musisz troszczyć się o komponowanie poszczególnych przypraw tylko możesz sięgnąć po gotowe, wysokiej jakości rozwiązanie.

Przygotowywane ręcznie mieszanki przypraw składają się z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości surowców. Można je stosować nie tylko w poszczególnych przepisach z Biblii, ale także do nadawania własnym potrawom szczególnego smaku.

Opakowanie zawiera 400 g przypraw.

Mieszanki przypraw do wędlin

No.03 - SALAMI STYLE

Mieszanka przypraw do szynki DRY AGER

No.04 - CHORIZO STYLE

Przyprawa do szynki DRY AGER
DX3018
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy