Prosto & Profesjonalnie – już nie tylko mięso jest przetwarzane w ten sposób

Uszlachetnianie mięsa zawsze było wielką siłą urządzeń dojrzewalniczych marki DRY AGER, lecz prawdziwa przygoda się dopiero zaczyna!

Wszystko za sprawą nowej technologii SmartAging®, dzięki której szafa DRY AGER stała się Mistrzem wszystkich branż, zapewniając sukces niemal w każdej gastronomicznej dziedzinie. Oprócz (wciąż) ręcznie regulowanych parametrów, takich jak temperatura czy wilgotność, swoją obecność zaznacza inteligentna technologia, która za naciśnięciem przycisku udostępnia złożone projekty dojrzewania. Wykonanie specjalności z całego świata, w postaci niezliczonych szynek, salami, patrami czy bekonu z Południowego Tyrolu, pozostaje w zasięgu Twojej ręki.

Nowa generacja urządzeń do dojrzewania DRY AGER, tj. DX1000 Premium S oraz kompaktowa DX500 Premium S, mogą generować niesamowite zakresy parametrów (wilgotność od 40 do 90%; temperatura od 0 do 30 st.). Inteligentne, w pełni automatyczne programy dojrzewania w technologii SmartAging® zostały perfekcyjnie zoptymalizowane pod kątem charakterystyki poszczególnych produktów spożywczych i projektów dojrzewania. Za efektem końcowym stoi wiele lat doświadczeń, prac rozwojowych i dopracowywania szczegółów, które naprawdę się opłaciły! Dzięki w pełni zrównoważonej technologii SmartAging® straty z dojrzewania są jeszcze mniejsze niż wcześniej i po raz pierwszy możesz wybierać spośród trzech celów smakowych: Basic, Intensive, a nawet Intensive+.

Trzy cele smakowe

Co oprócz mięsa i wędlin potrafi SmartAging®?

To co kiedyś było nie do pomyślenia, teraz działa bezpiecznie i prosto, dzięki SmartAging®: dojrzewanie na sucho ryb, filetów rybnych i produkcja dorsza. Proces otwiera wspaniałe i nieoczekiwane niuanse smakowe z aromatami masła i marcepanu. Efekt uboczny, jaki zyskujemy? Proces ten wydłuża jednocześnie okres przydatności do spożycia całych ryb do 10 dni.

Każdy rodzaj sera może być również uszlachetniany za pomocą DryAging® i w tej dziedzinie także możesz zostać specjalistą. Jeśli wciąż uważasz, że to za mało – po prostu wypróbuj inteligentne programy i użyj swojej szafy do przechowywania wina, jako humidora do cygar, do suszenia makaronu DIY lub do zrównoważonego suszenia owoców, warzyw i grzybów. A po tym wszystkim pozwól, aby program czyszczący dobiegł końca – a Ty jesteś już gotowy do kolejnej przygody SmartAging®!

SmartAging - zastosowanie
Szafy dojrzewalnicze Dry Ager Premium S

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do listy