Sezonowanie mięsa szlachetną metodą na sucho powinno odbywać się w optymalnych warunkach dla tego procesu. Ważne są nie tylko odpowiednie parametry temperatury i wilgotności, ale także właściwy system sterylizujący wnętrze urządzenia.
Niemiecki producent szaf do dojrzewania mięsa DRY AGER dopracował technologię do perfekcji i zadbał aby użytkownicy jego sprzętu osiągali najlepsze efekty kulinarne, a w konsekwencji także biznesowe. Dbałość o szczegóły i precyzja w projektowaniu urządzenia sprawiła, że na rynek trafił wysokiej jakości sprzęt, który podbił serca miłośników wołowiny.


Pojawienie się szafy dojrzewalniczej DRY AGER DX1000, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem w branży gastronomicznej. Produkt został przyjęty niezwykle pozytywnie, szczególnie przez restauratorów, którzy widzieli duży potencjał nie tylko w samej technologii, ale także w wyglądzie szafy. DRY AGER to pierwsze takie urządzenia, które bierze czynny udział w efekcie sprzedażowym. Producent wyszedł z założenia, że jego szafy powinny nie tylko „się sprzedawać” ale i „sprzedawać”. Doskonały wygląd urządzenia sprawił, że nie jest ono tylko narzędziem do sezonowania, ale także zachętą do nowego doświadczenia kulinarnego, potwierdzeniem najwyższej jakości.

dojrzewanie mięsa w szafach Dry Ager Sezonowanie wołowiny w szafie DRY AGER


DRY AGER: najczęściej nagradzana szafa do dojrzewania mięsa

SDry Ager - nagroda Design Awardzafy DRY AGER zostały nie tylko szybko zauważone, ale także docenione prestiżowymi nagrodami jakości. Pierwszym takim odznaczeniem stał się Plus X Award 2017, gdzie model DX1000 osiągnął sukces w aż czterech kategoriach: Łatwa obsługa, Wygląd, Funkcjonalność oraz Najwyższa jakość. Potem posypały się kolejne. DRY AGER został laureatem nagrody German Design Award 2018, która honoruje produkty, wyróżniające się szczególnym designem. Następnym osiągnięciem okazała się Nagroda IF Design Award 2018, która ponownie doceniła doskonałe wzornictwo, jakie towarzyszy wysoce funkcjonalnemu urządzeniu. Za zalety uznano łatwość w utrzymaniu czystości i wysoki poziom bezpieczeństwa zachodzącego procesu dojrzewania mięsa. Kropką nad „i” i uhonorowaniem pracy zespołu DRY AGER stała się Nagroda RED DOT AWARD 2018, która od lat wyłania najlepsze produkty w kategorii Design i Innowacja. Ważnym aspektem oceny była funkcjonalność i trwałość, a także wysoki stopień innowacyjności.

NAgroda IF Design dla Dry Ager

 


Polskie wyróżnienia i nagrody dla marki DRY AGER

Marka DRY AGER cieszy się dużą popularnością także w Polsce. Szafa do sezonowania DRY AGER DX1000 otrzymała Wyróżnienie w kategorii: Najlepszy produkt dla Gastronomii podczas Targów HORECA w Krakowie.  Produkt marki DRY AGER stał się również laureatem Nagrody na najlepszy produkt w kategorii Wyposażenie sali restauracyjnej i baru” podczas
targów EUROGASTRO 2017 w Warszawie.

Nagroda Eurogastro dla DRY AGER


DRY AGER – Klasa sama w sobie

Proces uszlachetniania mięsa powinien odbywać się w równie „szlachetnym” otoczeniu, dlatego szafy DRY AGER to klasa sama w sobie. Producent zdecydowanie stawia na jakość i optymalne warunki dojrzewalnicze, które dbają o rozwój wyśmienitego smaku, aromatu i kruchości mięsa. Proces, jaki zachodzi w urządzeniu, został pomyślany tak, aby jego obsługa była wręcz intuicyjna i nie powodowała trudności pracownikom sklepu czy restauracji. Co więcej, zespół ludzi reprezentujących markę DRY AGER oferuje profesjonalną obsługę i pomoc przy wdrożeniu nowej technologii.

Szafy do dojrzewania mięsa Dry Ager


 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do listy